Description
Cable power for P4 non-bypass 1awg
| Gross weight | 0 kg |
| Net weight | 0 kg |
| Volume | 0 l |
| Gross weight | 0 kg |
| Net weight | 0 kg |
| Volume | 0 l |
Electro Mechanics
| Electro Mechanics | Power cable |
| Electro Mechanics | Power cable |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Enclosure | (S21) Std panel IP21/ Type 1 |
| Mains Option | (3) Mains Disconnect + Fuse |
| Mains Voltage | (1) 200 – 208 VAC (2) 200 – 240 VAC (4) 380 – 480 VAC |
| Phase | (T) Three phase |
| Phase+Mains+Power | T2P30K T4P55K T1P30K T1P22K |
| Power Rating | (P30K) 30 KW / 40 HP (P55K) 55 KW / 75 HP (P22K) 22 KW / 30 HP |
| Enclosure | (S21) Std panel IP21/ Type 1 |
| Mains Option | (3) Mains Disconnect + Fuse |
| Mains Voltage | (1) 200 – 208 VAC (2) 200 – 240 VAC (4) 380 – 480 VAC |
| Phase | (T) Three phase |
| Phase+Mains+Power | T2P30K T4P55K T1P30K T1P22K |
| Power Rating | (P30K) 30 KW / 40 HP (P55K) 55 KW / 75 HP (P22K) 22 KW / 30 HP |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| Enclosure | (S21) Std panel IP21/ Type 1 |
| Mains Option | (3) Mains Disconnect + Fuse |
| Mains Voltage | (1) 200 – 208 VAC (2) 200 – 240 VAC (4) 380 – 480 VAC |
| Phase | (T) Three phase |
| Phase+Mains+Power | T2P30K T4P55K T1P30K T1P22K |
| Power Rating | (P30K) 30 KW / 40 HP (P55K) 55 KW / 75 HP (P22K) 22 KW / 30 HP |
| Enclosure | (S21) Std panel IP21/ Type 1 |
| Mains Option | (3) Mains Disconnect + Fuse |
| Mains Voltage | (1) 200 – 208 VAC (2) 200 – 240 VAC (4) 380 – 480 VAC |
| Phase | (T) Three phase |
| Phase+Mains+Power | T2P30K T4P55K T1P30K T1P22K |
| Power Rating | (P30K) 30 KW / 40 HP (P55K) 55 KW / 75 HP (P22K) 22 KW / 30 HP |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| /Mains Option | (3) Mains Disconnect + Fuse |
| DrivePro category | Spare Part |
| Enclosure | (S21) Std panel IP21/ Type 1 |
| Mains Voltage | (1) 200 – 208 VAC (2) 200 – 240 VAC |
| Phase | (T) Three phase |
| Phase+Mains+Power | T2P22K T1P22K |
| Power Rating | (P22K) 22 KW / 30 HP |
| /Mains Option | (3) Mains Disconnect + Fuse |
| DrivePro category | Spare Part |
| Enclosure | (S21) Std panel IP21/ Type 1 |
| Mains Voltage | (1) 200 – 208 VAC (2) 200 – 240 VAC |
| Phase | (T) Three phase |
| Phase+Mains+Power | T2P22K T1P22K |
| Power Rating | (P22K) 22 KW / 30 HP |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| /Mains Option | (3) Mains Disconnect + Fuse |
| Enclosure | (S21) Std panel IP21/ Type 1 |
| Mains Voltage | (1) 200 – 208 VAC (2) 200 – 240 VAC (4) 380 – 480 VAC |
| Phase | (T) Three phase |
| Phase+Mains+Power | T2P30K T4P55K T1P30K T1P22K |
| Power Rating | 30 KW / 40 HP 22 KW / 30 HP 55 KW / 75 HP |
| /Mains Option | (3) Mains Disconnect + Fuse |
| Enclosure | (S21) Std panel IP21/ Type 1 |
| Mains Voltage | (1) 200 – 208 VAC (2) 200 – 240 VAC (4) 380 – 480 VAC |
| Phase | (T) Three phase |
| Phase+Mains+Power | T2P30K T4P55K T1P30K T1P22K |
| Power Rating | 30 KW / 40 HP 22 KW / 30 HP 55 KW / 75 HP |
SPARE PARTS FC 322 SERIES
| Enclosure | (S21) Std panel IP21/ Type 1 |
| Mains Option | (3) Mains Disconnect + Fuse |
| Mains Voltage | (1) 200 – 208 VAC (2) 200 – 240 VAC (4) 380 – 480 VAC |
| Phase | (T) Three phase |
| Phase+Mains+Power | T2P30K T4P55K T1P30K T1P22K |
| Power Rating | (P30K) 30 KW / 40 HP (P22K) 22 KW / 30 HP (P55K) 55 KW / 75 HP |
| Enclosure | (S21) Std panel IP21/ Type 1 |
| Mains Option | (3) Mains Disconnect + Fuse |
| Mains Voltage | (1) 200 – 208 VAC (2) 200 – 240 VAC (4) 380 – 480 VAC |
| Phase | (T) Three phase |
| Phase+Mains+Power | T2P30K T4P55K T1P30K T1P22K |
| Power Rating | (P30K) 30 KW / 40 HP (P22K) 22 KW / 30 HP (P55K) 55 KW / 75 HP |








Reviews
There are no reviews yet.