Description
Control assy ECB coated
| Gross weight | 0 kg |
| Net weight | 0 kg |
| Volume | 0 l |
| Gross weight | 0 kg |
| Net weight | 0 kg |
| Volume | 0 l |
Printed Circuit Board (PCA)
| Printed Circuit Assemblies | Control card, standard |
| Printed Circuit Assemblies | Control card, standard |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Coating PCB | (C) Coated PCB |
| Enclosure | (S21) Std panel IP21/ Type 1 |
| Mains Option | (P) ECB+Mains Disconnect+Fuse (Q) ECB 100kA+Disc+Fuse+MFuse (R) ECB Circuit Breaker + Fuse |
| Phase | (T) Three phase |
| Coating PCB | (C) Coated PCB |
| Enclosure | (S21) Std panel IP21/ Type 1 |
| Mains Option | (P) ECB+Mains Disconnect+Fuse (Q) ECB 100kA+Disc+Fuse+MFuse (R) ECB Circuit Breaker + Fuse |
| Phase | (T) Three phase |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| Coating PCB | (C) Coated PCB |
| Enclosure | (S21) Std panel IP21/ Type 1 |
| Mains Option | (P) ECB+Mains Disconnect+Fuse (Q) ECB 100kA+Disc+Fuse+MFuse (R) ECB Circuit Breaker + Fuse |
| Phase | (T) Three phase |
| Coating PCB | (C) Coated PCB |
| Enclosure | (S21) Std panel IP21/ Type 1 |
| Mains Option | (P) ECB+Mains Disconnect+Fuse (Q) ECB 100kA+Disc+Fuse+MFuse (R) ECB Circuit Breaker + Fuse |
| Phase | (T) Three phase |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| /Coating PCB | Coated PCB |
| /Mains Option | (P) ECB+Mains Disconnect+Fuse (Q) ECB 100kA+Disc+Fuse+MFuse (R) ECB Circuit Breaker + Fuse |
| Enclosure | (S21) Std panel IP21/ Type 1 |
| Phase | (T) Three phase |
| /Coating PCB | Coated PCB |
| /Mains Option | (P) ECB+Mains Disconnect+Fuse (Q) ECB 100kA+Disc+Fuse+MFuse (R) ECB Circuit Breaker + Fuse |
| Enclosure | (S21) Std panel IP21/ Type 1 |
| Phase | (T) Three phase |
SPARE PARTS FC 322 SERIES
| Coating PCB | (C) Coated PCB |
| DrivePro category | Suitcase spare part Recommended spare part Self-service spare part Spare Part |
| Enclosure | (S21) Std panel IP21/ Type 1 |
| Mains Option | (P) ECB+Mains Disconnect+Fuse (Q) ECB 100kA+Disc+Fuse+MFuse (R) ECB 100kA+Circuit Br+Fuse |
| Phase | (T) Three phase |
| Coating PCB | (C) Coated PCB |
| DrivePro category | Suitcase spare part Recommended spare part Self-service spare part Spare Part |
| Enclosure | (S21) Std panel IP21/ Type 1 |
| Mains Option | (P) ECB+Mains Disconnect+Fuse (Q) ECB 100kA+Disc+Fuse+MFuse (R) ECB 100kA+Circuit Br+Fuse |
| Phase | (T) Three phase |








Reviews
There are no reviews yet.