Description
Cable Control Card to Power Card D2h/D4h
| Gross weight | 0.227 kg |
| Net weight | 0.107 kg |
| Volume | 2.223 dm3 |
| EAN | 5710107599455 |
| Gross weight | 0.227 kg |
| Net weight | 0.107 kg |
| Volume | 2.223 dm3 |
| EAN | 5710107599455 |
Electro Mechanics
| Electro Mechanics | Control cable |
| Electro Mechanics | Control cable |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Frame Size | D2n D7H D8H D4H D2H |
| Frame Size | D2n D7H D8H D4H D2H |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| Frame Size | D2n D7H D8H D4H D2H |
| Frame Size | D2n D7H D8H D4H D2H |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| DrivePro category | Suitcase spare part Spare Part |
| Frame Size | D2n D7H D8H D4H D2H |
| DrivePro category | Suitcase spare part Spare Part |
| Frame Size | D2n D7H D8H D4H D2H |
SPARE PARTS FC 101 SERIES
| /Frame Size | H14 |
| Series | (111) HVAC Basic – Cascade |
| /Frame Size | H14 |
| Series | (111) HVAC Basic – Cascade |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| Frame Size | D7H D8H D4H D2H |
| Frame Size | D7H D8H D4H D2H |
SPARE PARTS FC 322 SERIES
| Frame Size | D7H D8H D4H D2H |
| Frame Size | D7H D8H D4H D2H |
SPARE PARTS FC 360 SERIES
| Frame Size | J9 |
| Series | (360) 360 |
| Frame Size | J9 |
| Series | (360) 360 |








Reviews
There are no reviews yet.