Description
Door filter,D1h-D8h,E1h-E4h,Fx09-12
IP21/IP54 door filter 3 per drive, 10 per kit
| Gross weight | 0.21 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Volume | 7.161 l |
| EAN | 5710107599141 |
| Gross weight | 0.21 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Volume | 7.161 l |
| EAN | 5710107599141 |
Mechanics
| Mechanics | Filter |
| Mechanics | Filter |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Frame Size | D1n D2n D7H D8H D5H D6H D3H E2H D1H D2H E1H |
| Frame Size | D1n D2n D7H D8H D5H D6H D3H E2H D1H D2H E1H |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| Frame Size | D1n D2n D7H D8H D5H D6H E2H D1H D2H E1H |
| Frame Size | D1n D2n D7H D8H D5H D6H E2H D1H D2H E1H |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| Frame Size | D1n D2n D7H D8H D5H D6H E2H D1H D2H E1H |
| Frame Size | D1n D2n D7H D8H D5H D6H E2H D1H D2H E1H |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| DrivePro category | Maintenance spare part Suitcase spare part Recommended spare part Self-service spare part Spare Part |
| Frame Size | D7H D8H D5H D6H E2H D1H D2H E1H |
| DrivePro category | Maintenance spare part Suitcase spare part Recommended spare part Self-service spare part Spare Part |
| Frame Size | D7H D8H D5H D6H E2H D1H D2H E1H |
SPARE PARTS FC 322 SERIES
| Frame Size | D7H D8H D5H D6H D1H D2H |
| Frame Size | D7H D8H D5H D6H D1H D2H |
SPARE PARTS FOR FREQUENCY CONVERTER
| Frame designation | FK10a FK10c FA09 FB09a FK11 FK12 FB09c FK09c FK09a FB10C FA10 FA11 FB11 FA12 FB12 FB10a |
| Product category | Frequency converter,air-cooled |
| Protection rating | IP21/UL Type 1 IP54/UL Type 12 |
| Frame designation | FK10a FK10c FA09 FB09a FK11 FK12 FB09c FK09c FK09a FB10C FA10 FA11 FB11 FA12 FB12 FB10a |
| Product category | Frequency converter,air-cooled |
| Protection rating | IP21/UL Type 1 IP54/UL Type 12 |








Reviews
There are no reviews yet.