Description
Front Cover IP20 D4h enclosure
| Gross weight | 1.5 kg |
| Net weight | 1.5 kg |
| Volume | 0 l |
| EAN | 5710107598786 |
| Gross weight | 1.5 kg |
| Net weight | 1.5 kg |
| Volume | 0 l |
| EAN | 5710107598786 |
Mechanics
| Mechanics | Enclosure front cover |
| Mechanics | Enclosure front cover |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Frame Size | D4H |
| Frame Size | D4H |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame Size | D4H |
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame Size | D4H |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| Frame Size | D4H |
| Frame Size | D4H |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| Frame Size | D4H |
| Frame Size | D4H |
SPARE PARTS FC 322 SERIES
| Frame Size | D4H |
| Frame Size | D4H |
SPAREPARTS for FC-321
| /Frame Size | D1H |
| /Frame Size | D1H |








Reviews
There are no reviews yet.