Description
Cable Set Softcharge Circuit AAF/LHD
| Gross weight | 3 kg |
| Net weight | 3 kg |
| Volume | 2.287 dm3 |
| EAN | 5710107598663 |
| Gross weight | 3 kg |
| Net weight | 3 kg |
| Volume | 2.287 dm3 |
| EAN | 5710107598663 |
Electro Mechanics
| Electro Mechanics | Control cable |
| Electro Mechanics | Control cable |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Frame Size | D1n D2n E9 D13 |
| RFI Filter | LHD – AAF006 filter + A2 RFI LHD – AAF006 filter + A1 RFI |
| Frame Size | D1n D2n E9 D13 |
| RFI Filter | LHD – AAF006 filter + A2 RFI LHD – AAF006 filter + A1 RFI |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame Size | D1n D2n E9 D13 |
| RFI Filter | LHD – AAF006 filter + A2 RFI LHD – AAF006 filter + A1 RFI |
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame Size | D1n D2n E9 D13 |
| RFI Filter | LHD – AAF006 filter + A2 RFI LHD – AAF006 filter + A1 RFI |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| Frame Size | D1n D2n E9 D13 |
| RFI Filter | LHD – AAF006 filter + A2 RFI LHD – AAF006 filter + A1 RFI |
| Frame Size | D1n D2n E9 D13 |
| RFI Filter | LHD – AAF006 filter + A2 RFI LHD – AAF006 filter + A1 RFI |
SPARE PARTS AAF SERIES
| Frame Size | (D14) D14-Frame (E1) E1-Frane |
| VLT Series | (006) 006 |
| Frame Size | (D14) D14-Frame (E1) E1-Frane |
| VLT Series | (006) 006 |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| Frame Size | E9 D13 |
| RFI Filter | LHD – AAF006 filter + A2 RFI LHD – AAF006 filter + A1 RFI |
| Frame Size | E9 D13 |
| RFI Filter | LHD – AAF006 filter + A2 RFI LHD – AAF006 filter + A1 RFI |
SPARE PARTS FC 322 SERIES
| Frame Size | E9 D13 |
| RFI Filter | LHD – AAF006 filter + A2 RFI LHD – AAF006 filter + A1 RFI |
| Frame Size | E9 D13 |
| RFI Filter | LHD – AAF006 filter + A2 RFI LHD – AAF006 filter + A1 RFI |








Reviews
There are no reviews yet.