Description
Circuit Breaker 480A small D2h power
| Gross weight | 10 kg |
| Net weight | 10 kg |
| Volume | 0.082 m3 |
| Gross weight | 10 kg |
| Net weight | 10 kg |
| Volume | 0.082 m3 |
Electro Mechanics
| Electro Mechanics | Switch |
| Electro Mechanics | Switch |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| DrivePro category | Suitcase spare part Spare Part |
| Frame Size | D7H D8H |
| Mains Option | (F) CirBreaker+Contactor+Fuse (H) CirBkr+Contact+Loadsh+Fuse (J) Circuit Breaker + Fuse (K) Cir Breaker+Loadsh+Fuse |
| Phase | (T) Three phase |
| Phase+Mains+Power | T7N250 T7N200 T2N110 T4N200 T7N315 |
| DrivePro category | Suitcase spare part Spare Part |
| Frame Size | D7H D8H |
| Mains Option | (F) CirBreaker+Contactor+Fuse (H) CirBkr+Contact+Loadsh+Fuse (J) Circuit Breaker + Fuse (K) Cir Breaker+Loadsh+Fuse |
| Phase | (T) Three phase |
| Phase+Mains+Power | T7N250 T7N200 T2N110 T4N200 T7N315 |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| Frame Size | D7H D8H |
| Mains Option | (F) CirBreaker+Contactor+Fuse (H) CirBkr+Contact+Loadsh+Fuse (J) Circuit Breaker + Fuse (K) Cir Breaker+Loadsh+Fuse |
| Phase+Mains+Power | T7N250 T7N200 T2N110 T4N200 T7N315 |
| Frame Size | D7H D8H |
| Mains Option | (F) CirBreaker+Contactor+Fuse (H) CirBkr+Contact+Loadsh+Fuse (J) Circuit Breaker + Fuse (K) Cir Breaker+Loadsh+Fuse |
| Phase+Mains+Power | T7N250 T7N200 T2N110 T4N200 T7N315 |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| /Mains Option | (F) CirBreaker+Contactor+Fuse (H) CirBkr+Contact+Loadsh+Fuse (J) Circuit Breaker + Fuse (K) Cir Breaker+Loadsh+Fuse |
| Frame Size | D7H D8H |
| Phase+Mains+Power | T7N250 T7N160 T7N200 T5N160 T2N90K |
| /Mains Option | (F) CirBreaker+Contactor+Fuse (H) CirBkr+Contact+Loadsh+Fuse (J) Circuit Breaker + Fuse (K) Cir Breaker+Loadsh+Fuse |
| Frame Size | D7H D8H |
| Phase+Mains+Power | T7N250 T7N160 T7N200 T5N160 T2N90K |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| /Mains Option | (F) CirBreaker+Contactor+Fuse (H) CirBkr+Contact+Loadsh+Fuse (J) Circuit Breaker + Fuse (K) Cir Breaker+Loadsh+Fuse |
| Frame Size | D7H D8H |
| Phase | (T) Three phase |
| Phase+Mains+Power | T7N250 T7N200 T4N200 T7N315 |
| /Mains Option | (F) CirBreaker+Contactor+Fuse (H) CirBkr+Contact+Loadsh+Fuse (J) Circuit Breaker + Fuse (K) Cir Breaker+Loadsh+Fuse |
| Frame Size | D7H D8H |
| Phase | (T) Three phase |
| Phase+Mains+Power | T7N250 T7N200 T4N200 T7N315 |
SPARE PARTS FC 322 SERIES
| Frame Size | D7H D8H |
| Mains Option | (F) CirBreaker+Contactor+Fuse (H) CirBkr+Contact+Loadsh+Fuse (J) Circuit Breaker + Fuse (K) Cir Breaker+Loadsh+Fuse |
| Phase+Mains+Power | T7N250 T7N200 T4N200 T7N315 |
| Frame Size | D7H D8H |
| Mains Option | (F) CirBreaker+Contactor+Fuse (H) CirBkr+Contact+Loadsh+Fuse (J) Circuit Breaker + Fuse (K) Cir Breaker+Loadsh+Fuse |
| Phase+Mains+Power | T7N250 T7N200 T4N200 T7N315 |








Reviews
There are no reviews yet.