Description
Fan filter for N1 frame D 10 per PKG.
Fan filter for N1 frame D 10 per PKG
| Gross weight | 0.3 kg |
| Net weight | 0.2 kg |
| Volume | 0 l |
| Gross weight | 0.3 kg |
| Net weight | 0.2 kg |
| Volume | 0 l |
Mechanics
| Mechanics | Filter |
| Mechanics | Filter |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Frame Size | D1n D2n E7 E9 D11 D13 E1 D1 D2 |
| IP Rating | IP21 |
| Frame Size | D1n D2n E7 E9 D11 D13 E1 D1 D2 |
| IP Rating | IP21 |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame Size | D1n D2n E7 E9 D11 D13 E1 D1 D2 |
| IP Rating | IP21 |
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame Size | D1n D2n E7 E9 D11 D13 E1 D1 D2 |
| IP Rating | IP21 |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| Frame Size | D1n D2n E7 E9 D11 D13 E1 D1 D2 |
| IP Rating | IP21 |
| Frame Size | D1n D2n E7 E9 D11 D13 E1 D1 D2 |
| IP Rating | IP21 |
SPARE PARTS AAF SERIES
| Enclosure | (E2M) IP21 / With mains shield (E21) IP21 / Type 1 (E5G) IP54 Hybrid Mains shield (E5H) IP54 Hybrid |
| Frame Size | (E5) E5-Frame (D9) D9-Frame (D14) D14-Frame (E1) E1-Frane |
| Enclosure | (E2M) IP21 / With mains shield (E21) IP21 / Type 1 (E5G) IP54 Hybrid Mains shield (E5H) IP54 Hybrid |
| Frame Size | (E5) E5-Frame (D9) D9-Frame (D14) D14-Frame (E1) E1-Frane |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| Frame Size | E7 E9 D11 D13 E1 D1 D2 |
| IP Rating | IP21 |
| Frame Size | E7 E9 D11 D13 E1 D1 D2 |
| IP Rating | IP21 |








Reviews
There are no reviews yet.