Description
Mains Shield D1h Frame
| Gross weight | 0.7 kg |
| Net weight | 0.7 kg |
| Volume | 0 l |
| Gross weight | 0.7 kg |
| Net weight | 0.7 kg |
| Volume | 0 l |
Mechanics
| Mechanics | Enclosure front cover |
| Mechanics | Enclosure front cover |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Frame Size | D1n D5H D6H D1H |
| Frame Size | D1n D5H D6H D1H |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| Frame Size | D1n D5H D6H D1H |
| Frame Size | D1n D5H D6H D1H |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame Size | D1n D5H D6H D1H |
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame Size | D1n D5H D6H D1H |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| Frame Size | D5H D6H D1H |
| Frame Size | D5H D6H D1H |
SPARE PARTS FC 322 SERIES
| Frame Size | D5H D6H D1H |
| Frame Size | D5H D6H D1H |
SPAREPARTS for FC-321
| /Frame Size | D4H |
| /Voltage | Three phase 575-690 VAC |
| /Frame Size | D4H |
| /Voltage | Three phase 575-690 VAC |








Reviews
There are no reviews yet.