Description
Heatsink fan cover Dh Frames
| Gross weight | 0.35 kg |
| Net weight | 0.35 kg |
| Volume | 0.046 hl |
| Gross weight | 0.35 kg |
| Net weight | 0.35 kg |
| Volume | 0.046 hl |
Mechanics
| Mechanics | Fan cowl |
| Mechanics | Fan cowl |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Frame Size | D1n D2n D7H D8H D5H D6H D3H D4H D1H D2H |
| Frame Size | D1n D2n D7H D8H D5H D6H D3H D4H D1H D2H |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| Frame Size | D1n D2n D7H D8H D5H D6H D3H D4H D1H D2H |
| Frame Size | D1n D2n D7H D8H D5H D6H D3H D4H D1H D2H |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| Frame Size | D1n D2n D7H D8H D5H D6H D3H D4H D1H D2H |
| Frame Size | D1n D2n D7H D8H D5H D6H D3H D4H D1H D2H |
SPARE PARTS FC 101 SERIES
| /Frame Size | H14 H13 |
| Series | (111) HVAC Basic – Cascade |
| /Frame Size | H14 H13 |
| Series | (111) HVAC Basic – Cascade |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| Frame Size | D7H D8H D5H D6H D3H D4H D1H D2H |
| Frame Size | D7H D8H D5H D6H D3H D4H D1H D2H |
SPARE PARTS FC 322 SERIES
| DrivePro category | Maintenance spare part Suitcase spare part Recommended spare part Self-service spare part Spare Part |
| Frame Size | D7H D8H D5H D6H D3H D4H D1H D2H |
| DrivePro category | Maintenance spare part Suitcase spare part Recommended spare part Self-service spare part Spare Part |
| Frame Size | D7H D8H D5H D6H D3H D4H D1H D2H |
SPARE PARTS FC 360 SERIES
| Frame Size | J8 J9 |
| Series | (360) 360 |
| Frame Size | J8 J9 |
| Series | (360) 360 |
SPAREPARTS for FC-321
| /Frame Size | D1H D2H |
| /Power Rating | (N90K) 90 KW / 125 HP (N55K) 55 KW / 75 HP (N75K) 75 KW / 100 HP |
| /Frame Size | D1H D2H |
| /Power Rating | (N90K) 90 KW / 125 HP (N55K) 55 KW / 75 HP (N75K) 75 KW / 100 HP |








Reviews
There are no reviews yet.