Description
AF-6h, Heatsink Fan DC 172×51
| Gross weight | 2.24 kg |
| Net weight | 1.972 kg |
| Volume | 0 l |
| Gross weight | 2.24 kg |
| Net weight | 1.972 kg |
| Volume | 0 l |
Electro Mechanics
| Electro Mechanics | Heatsink fan |
| Electro Mechanics | Heatsink fan |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Frame Size | D1n D2n D7H DA2 D8H DB2 D5H DA4 D6H DB4 D3H D4H D1H D2H |
| Mains Voltage | (4) 380 – 480 VAC (5) 380 – 500 VAC (7) 525 – 690 VAC * |
| Phase | (T) Three phase |
| Frame Size | D1n D2n D7H DA2 D8H DB2 D5H DA4 D6H DB4 D3H D4H D1H D2H |
| Mains Voltage | (4) 380 – 480 VAC (5) 380 – 500 VAC (7) 525 – 690 VAC * |
| Phase | (T) Three phase |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| Frame Size | D1n D2n D7H DA2 D8H DB2 D5H DA4 D6H DB4 D3H D4H D1H D2H |
| Mains Voltage | (4) 380 – 480 VAC (5) 380 – 500 VAC (7) 525 – 690 VAC * |
| Phase | (T) Three phase |
| Frame Size | D1n D2n D7H DA2 D8H DB2 D5H DA4 D6H DB4 D3H D4H D1H D2H |
| Mains Voltage | (4) 380 – 480 VAC (5) 380 – 500 VAC (7) 525 – 690 VAC * |
| Phase | (T) Three phase |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| DrivePro category | Maintenance spare part Suitcase spare part Recommended spare part Self-service spare part Spare Part |
| Frame Size | D1n D2n Da2 D7H Db2 D8H Da4 D5H Db4 D6H D3H D4H D1H D2H |
| Mains Voltage | (4) 380 – 480 VAC (5) 380 – 500 VAC (7) 525 – 690 VAC * |
| Phase | (T) Three phase |
| DrivePro category | Maintenance spare part Suitcase spare part Recommended spare part Self-service spare part Spare Part |
| Frame Size | D1n D2n Da2 D7H Db2 D8H Da4 D5H Db4 D6H D3H D4H D1H D2H |
| Mains Voltage | (4) 380 – 480 VAC (5) 380 – 500 VAC (7) 525 – 690 VAC * |
| Phase | (T) Three phase |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| Frame Size | D7H D8H D5H D6H D3H D4H D1H D2H |
| Frame Size | D7H D8H D5H D6H D3H D4H D1H D2H |
SPARE PARTS FC 322 SERIES
| Frame Size | D7H D8H D5H D6H D3H D4H D1H D2H |
| Frame Size | D7H D8H D5H D6H D3H D4H D1H D2H |








Reviews
There are no reviews yet.