Description
Heatsink fan, E1h-E4h, Fx11-12
Fan, heat sink, high speed, 172X51mm, 48VDC
| Gross weight | 0.97 kg |
| Net weight | 0.85 kg |
| Volume | 4.845 l |
| EAN | 5715253143187 |
| Gross weight | 0.97 kg |
| Net weight | 0.85 kg |
| Volume | 4.845 l |
| EAN | 5715253143187 |
Electro Mechanics
| Electro Mechanics | Fan |
| Electro Mechanics | Fan |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| DrivePro category | Maintenance spare part Suitcase spare part Recommended spare part Spare Part |
| Frame Size | E4H E2H E3H E1H |
| DrivePro category | Maintenance spare part Suitcase spare part Recommended spare part Spare Part |
| Frame Size | E4H E2H E3H E1H |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| Frame Size | E4H E2H E3H E1H |
| Frame Size | E4H E2H E3H E1H |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| Frame Size | E4H E2H E3H E1H |
| Frame Size | E4H E2H E3H E1H |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| Frame Size | E4H E2H E3H E1H |
| Frame Size | E4H E2H E3H E1H |
SPARE PARTS FOR FREQUENCY CONVERTER
| Frame designation | FK10a FK10c FA09 FK11 FB09a FK12 FB09c FK09c FK09a FB10C FA10 FA11 FA12 FB11 FB12 FB10a |
| Product category | Frequency converter,air-cooled |
| Frame designation | FK10a FK10c FA09 FK11 FB09a FK12 FB09c FK09c FK09a FB10C FA10 FA11 FA12 FB11 FB12 FB10a |
| Product category | Frequency converter,air-cooled |








Reviews
There are no reviews yet.