Description
Wire assy inrush-NTC-brake CBL9 Fx10
Wire harness, inrush-IGBT temperature sensor w/brake Fx10
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Volume | 2.052 l |
| EAN | 5715253143606 |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Volume | 2.052 l |
| EAN | 5715253143606 |
Electro Mechanics
| Electro Mechanics | Control cable |
| Electro Mechanics | Control cable |
SPARE PARTS FOR FREQUENCY CONVERTER
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame designation | FK10a FB10C FK10c FA10 FB10a |
| Product category | Frequency converter,air-cooled |
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame designation | FK10a FB10C FK10c FA10 FB10a |
| Product category | Frequency converter,air-cooled |








Reviews
There are no reviews yet.