Description
Busbar, motor, U, Fx10
Busbar, connects C/T bar to right angle bar
| Gross weight | 0.61 kg |
| Net weight | 0.4 kg |
| Volume | 7.161 l |
| EAN | 5715253144948 |
| Gross weight | 0.61 kg |
| Net weight | 0.4 kg |
| Volume | 7.161 l |
| EAN | 5715253144948 |
Connections
| Connections | Busbar output |
| Connections | Busbar output |
SPARE PARTS FOR FREQUENCY CONVERTER
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame designation | FK10a FB10C FK10c FA10 FB10a |
| Product category | Frequency converter,air-cooled |
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame designation | FK10a FB10C FK10c FA10 FB10a |
| Product category | Frequency converter,air-cooled |







Reviews
There are no reviews yet.