Description
Disconnect Handle and Rod for E-Frame
| Gross weight | 0.99 kg |
| Net weight | 0.99 kg |
| Volume | 0 l |
| Gross weight | 0.99 kg |
| Net weight | 0.99 kg |
| Volume | 0 l |
Electro Mechanics
| Electro Mechanics | Switch |
| Electro Mechanics | Switch |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Frame Size | E9 E1 E2 |
| Mains Option | (1) Mains Disconnect (3) Mains Disconnect + Fuse (E) Disconnect+Contactor+Fuse (5) Disconnect + Fuse + Load (G) Disc+Contact+Loadsh+Fuse (8) Disconnect + Loadsharing |
| Frame Size | E9 E1 E2 |
| Mains Option | (1) Mains Disconnect (3) Mains Disconnect + Fuse (E) Disconnect+Contactor+Fuse (5) Disconnect + Fuse + Load (G) Disc+Contact+Loadsh+Fuse (8) Disconnect + Loadsharing |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| DrivePro category | Suitcase spare part Spare Part |
| Frame Size | E9 E1 E2 |
| Mains Option | (1) Mains Disconnect (3) Mains Disconnect + Fuse (E) Disconnect+Contactor+Fuse (5) Disconnect + Fuse + Load (G) Disc+Contact+Loadsh+Fuse (8) Disconnect + Loadsharing |
| DrivePro category | Suitcase spare part Spare Part |
| Frame Size | E9 E1 E2 |
| Mains Option | (1) Mains Disconnect (3) Mains Disconnect + Fuse (E) Disconnect+Contactor+Fuse (5) Disconnect + Fuse + Load (G) Disc+Contact+Loadsh+Fuse (8) Disconnect + Loadsharing |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| /Mains Option | (1) Mains Disconnect (3) Mains Disconnect + Fuse (E) Disconnect+Contactor+Fuse (5) Disconnect + Fuse + Load (G) Disc+Contact+Loadsh+Fuse (8) Disconnect + Loadsharing |
| Frame Size | E9 E1 E2 |
| /Mains Option | (1) Mains Disconnect (3) Mains Disconnect + Fuse (E) Disconnect+Contactor+Fuse (5) Disconnect + Fuse + Load (G) Disc+Contact+Loadsh+Fuse (8) Disconnect + Loadsharing |
| Frame Size | E9 E1 E2 |
SPARE PARTS AAF SERIES
| Frame Size | (E1) E1-Frane |
| Mains Option | (3) Mains Disconnect + fuse |
| Frame Size | (E1) E1-Frane |
| Mains Option | (3) Mains Disconnect + fuse |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| /Mains Option | (1) Mains Disconnect (3) Mains Disconnect + Fuse (E) Disconnect+Contactor+Fuse (5) Disconnect + Fuse + Load (G) Disc+Contact+Loadsh+Fuse (8) Disconnect + Loadsharing |
| Frame Size | E9 E1 E2 |
| /Mains Option | (1) Mains Disconnect (3) Mains Disconnect + Fuse (E) Disconnect+Contactor+Fuse (5) Disconnect + Fuse + Load (G) Disc+Contact+Loadsh+Fuse (8) Disconnect + Loadsharing |
| Frame Size | E9 E1 E2 |








Reviews
There are no reviews yet.