Description
RFI unit 200/500V std. A1 for frame B2
| Gross weight | 2.4 kg |
| Net weight | 2.4 kg |
| Volume | 0 l |
| EAN | 5710107582570 |
| Gross weight | 2.4 kg |
| Net weight | 2.4 kg |
| Volume | 0 l |
| EAN | 5710107582570 |
Options
| DrivePro category | Spare Part |
| Options | RFI filter |
| DrivePro category | Spare Part |
| Options | RFI filter |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Frame Size | B2 |
| Mains Voltage | (2) 200 – 240 VAC (4) 380 – 480 VAC |
| Phase | (T) Three phase |
| RFI Filter | (H3) RFI filter Class A1/B rcl (H4) RFI filter Class A1 |
| Frame Size | B2 |
| Mains Voltage | (2) 200 – 240 VAC (4) 380 – 480 VAC |
| Phase | (T) Three phase |
| RFI Filter | (H3) RFI filter Class A1/B rcl (H4) RFI filter Class A1 |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| Frame Size | B2 |
| Mains Voltage | (2) 200 – 240 VAC (4) 380 – 480 VAC |
| Phase | (T) Three phase |
| RFI Filter | (H3) RFI filter Class A1/B rcl (H4) RFI filter Class A1 |
| Frame Size | B2 |
| Mains Voltage | (2) 200 – 240 VAC (4) 380 – 480 VAC |
| Phase | (T) Three phase |
| RFI Filter | (H3) RFI filter Class A1/B rcl (H4) RFI filter Class A1 |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| Frame Size | B2 |
| Mains Voltage | (2) 200 – 240 VAC (4) 380 – 480 VAC (5) 380 – 500 VAC |
| Phase | (T) Three phase |
| RFI Filter | RFI C2 (H3) RFI Class A1/B (C1) (H4) RFI class A1 (C2) |
| Frame Size | B2 |
| Mains Voltage | (2) 200 – 240 VAC (4) 380 – 480 VAC (5) 380 – 500 VAC |
| Phase | (T) Three phase |
| RFI Filter | RFI C2 (H3) RFI Class A1/B (C1) (H4) RFI class A1 (C2) |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| Frame Size | B2 |
| Mains Voltage | (2) 200 – 240 VAC (4) 380 – 480 VAC |
| Phase | (T) Three phase |
| RFI Filter | (H3) RFI filter Class A1/B rcl (H4) RFI filter Class A1 |
| Frame Size | B2 |
| Mains Voltage | (2) 200 – 240 VAC (4) 380 – 480 VAC |
| Phase | (T) Three phase |
| RFI Filter | (H3) RFI filter Class A1/B rcl (H4) RFI filter Class A1 |








Reviews
There are no reviews yet.