Description
Side Fixture Mounting Kit
Side Fixture Mounting Kit for enclosure size A5 / B1 / B2 / C1 / C2
To be used when retrofitting the following MCA options:
MCA 120 Profinet
MCA 121 EtherNet
MCA 122 Modbus TCP
MCA 123 POWERLINK
MCA 124 EtherCAT
Product group: R1
| Gross weight | 0.52 kg |
| Net weight | 0.22 kg |
| Volume | 0 l |
| EAN | 5710107608461 |
| Gross weight | 0.52 kg |
| Net weight | 0.22 kg |
| Volume | 0 l |
| EAN | 5710107608461 |
ACCESSORIES for FC-321
| /Frame Size | B2 C3 C4 B4 A5 C1 B1 C2 |
| /VLT Series | 321 |
| /Frame Size | B2 C3 C4 B4 A5 C1 B1 C2 |
| /VLT Series | 321 |
ACCESSORIES FC 100 SERIES
| Frame Size | B2 C3 C4 B4 A5 C1 B1 C2 |
| Frame Size | B2 C3 C4 B4 A5 C1 B1 C2 |
ACCESSORIES FC 103 SERIES
| Frame Size | C3 B2 C4 B4 A5 C1 C2 B1 |
| Frame Size | C3 B2 C4 B4 A5 C1 C2 B1 |
ACCESSORIES FC 200 SERIES
| Frame Size | B2 C3 C4 B4 A5 C1 B1 C2 |
| Frame Size | B2 C3 C4 B4 A5 C1 B1 C2 |
ACCESSORIES FC 300 SERIES
| Frame Size | C3 B2 C4 B4 A5 C1 C2 B1 |
| Frame Size | C3 B2 C4 B4 A5 C1 C2 B1 |







Reviews
There are no reviews yet.