Description
Inverter module 1.1MW 480V
| Gross weight | 0.123 kg |
| Net weight | 0.123 kg |
| Volume | 0 l |
| EAN | 5710107601448 |
| Gross weight | 0.123 kg |
| Net weight | 0.123 kg |
| Volume | 0 l |
| EAN | 5710107601448 |
Power Devices
| Power devices | IGBT dual |
| Power devices | IGBT dual |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| DrivePro category | Suitcase spare part Recommended spare part Spare Part |
| Phase | (T) Three phase |
| Power Rating | (P1M1) 1.1 MW / 1500 HP |
| DrivePro category | Suitcase spare part Recommended spare part Spare Part |
| Phase | (T) Three phase |
| Power Rating | (P1M1) 1.1 MW / 1500 HP |








Reviews
There are no reviews yet.