Description
Power Card NO 110kW 380-500V
| Gross weight | 0.97 kg |
| Net weight | 0.97 kg |
| Volume | 14.625 l |
| EAN | 5710107601189 |
| Gross weight | 0.97 kg |
| Net weight | 0.97 kg |
| Volume | 14.625 l |
| EAN | 5710107601189 |
Printed Circuit Board (PCA)
| Printed Circuit Assemblies | Power card |
| Printed Circuit Assemblies | Power card |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| /Coating PCB | (C) Coated PCB (X) Not coated PCB |
| DrivePro category | Suitcase spare part Recommended spare part Spare Part |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Mains Voltage | (5) 380 – 500 VAC |
| Power Rating | (N90K) 90 KW / 125 HP |
| /Coating PCB | (C) Coated PCB (X) Not coated PCB |
| DrivePro category | Suitcase spare part Recommended spare part Spare Part |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Mains Voltage | (5) 380 – 500 VAC |
| Power Rating | (N90K) 90 KW / 125 HP |
SPAREPARTS for FC-321
| /Frame Size | C2 |
| /Mains Option | Mains Disconnect + Fuse |
| /Frame Size | C2 |
| /Mains Option | Mains Disconnect + Fuse |








Reviews
There are no reviews yet.