Description
Top Fan IP20 DC 80×25
| Gross weight | 0.51 kg |
| Net weight | 0.21 kg |
| Volume | 2.35 dm3 |
| EAN | 5710107600922 |
| Gross weight | 0.51 kg |
| Net weight | 0.21 kg |
| Volume | 2.35 dm3 |
| EAN | 5710107600922 |
Electro Mechanics
| Electro Mechanics | Door fan |
| Electro Mechanics | Door fan |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| DrivePro category | Maintenance spare part Suitcase spare part Recommended spare part Self-service spare part Spare Part |
| Enclosure | (C20) IP20 / Chassis (E20) IP20 / Chassis (E2S) IP20 / Chassis,D3h Frame |
| Frame Size | D3H D4H |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T2N55K T7N160 T4N160 T2N75K T7N132 T7N110 T4N110 T4N132 T7N90K T4N90K |
| DrivePro category | Maintenance spare part Suitcase spare part Recommended spare part Self-service spare part Spare Part |
| Enclosure | (C20) IP20 / Chassis (E20) IP20 / Chassis (E2S) IP20 / Chassis,D3h Frame |
| Frame Size | D3H D4H |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T2N55K T7N160 T4N160 T2N75K T7N132 T7N110 T4N110 T4N132 T7N90K T4N90K |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| Enclosure | (C20) IP20 / Chassis (E20) IP20 / Chassis (E2S) IP20 / Chassis,D3h Frame |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T2N55K T7N160 T4N160 T2N75K T7N132 T7N110 T4N132 T4N110 T7N90K |
| Enclosure | (C20) IP20 / Chassis (E20) IP20 / Chassis (E2S) IP20 / Chassis,D3h Frame |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T2N55K T7N160 T4N160 T2N75K T7N132 T7N110 T4N132 T4N110 T7N90K |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| Enclosure | (C20) IP20 / Chassis (E20) IP20 / Chassis (E2S) IP20 / Chassis – D3h Fra |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T5N90K T2N45K T7N55K T5N110 T5N132 T7N110 T7N132 T7N90K |
| Enclosure | (C20) IP20 / Chassis (E20) IP20 / Chassis (E2S) IP20 / Chassis – D3h Fra |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T5N90K T2N45K T7N55K T5N110 T5N132 T7N110 T7N132 T7N90K |
SPARE PARTS FC 101 SERIES
| /Frame Size | H13 |
| Series | (111) HVAC Basic – Cascade |
| /Frame Size | H13 |
| Series | (111) HVAC Basic – Cascade |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| Enclosure | (C20) IP20 / Chassis (E20) IP20 / Chassis (E2S) IP20 / Chassis,D3h Frame |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T7N160 T7N132 T4N132 T4N110 T7N90K T4N90K |
| Enclosure | (C20) IP20 / Chassis (E20) IP20 / Chassis (E2S) IP20 / Chassis,D3h Frame |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T7N160 T7N132 T4N132 T4N110 T7N90K T4N90K |
SPARE PARTS FC 360 SERIES
| Frame Size | J8 |
| Series | (360) 360 |
| Frame Size | J8 |
| Series | (360) 360 |
SPAREPARTS for FC-321
| /Enclosure | IP20 / Chassis IP20 / Chassis Backplate |
| /Voltage | Three phase 575-690 VAC |
| /Enclosure | IP20 / Chassis IP20 / Chassis Backplate |
| /Voltage | Three phase 575-690 VAC |






Reviews
There are no reviews yet.