Description
Door fan IP54 DC 120X38 48VDC
IP21/54, door fan, 120x38mm, 48VDC, fan only
| Gross weight | 0.52 kg |
| Net weight | 0.4 kg |
| Volume | 4.536 l |
| EAN | 5710107600892 |
| Gross weight | 0.52 kg |
| Net weight | 0.4 kg |
| Volume | 4.536 l |
| EAN | 5710107600892 |
Electro Mechanics
| Electro Mechanics | Door fan |
| Electro Mechanics | Door fan |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Frame Size | D1n D2n D7H D8H D2H |
| Frame Size | D1n D2n D7H D8H D2H |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| Frame Size | D1n D2n D7H D8H D2H |
| Frame Size | D1n D2n D7H D8H D2H |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| DrivePro category | Maintenance spare part Suitcase spare part Recommended spare part Self-service spare part Spare Part |
| Frame Size | D1n D2n D7H D8H F3D F4D F1D F2D D2H |
| DrivePro category | Maintenance spare part Suitcase spare part Recommended spare part Self-service spare part Spare Part |
| Frame Size | D1n D2n D7H D8H F3D F4D F1D F2D D2H |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| Frame Size | D7H D8H D2H |
| Frame Size | D7H D8H D2H |
SPARE PARTS FOR FREQUENCY CONVERTER
| Current rating | 480 A 588 A 395 A |
| Product category | Frequency converter,air-cooled |
| Current rating | 480 A 588 A 395 A |
| Product category | Frequency converter,air-cooled |







Reviews
There are no reviews yet.