Description
Bus Bar SCR AC Input D1h/D3h
| Gross weight | 0.4 kg |
| Net weight | 0.4 kg |
| Volume | 2.317 dm3 |
| EAN | 5710107599295 |
| Gross weight | 0.4 kg |
| Net weight | 0.4 kg |
| Volume | 2.317 dm3 |
| EAN | 5710107599295 |
Connections
| Connections | Busbar Rectifier/SCR |
| Connections | Busbar Rectifier/SCR |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Frame Size | D1n D5H D6H D3H D1H |
| Phase | (T) Three phase |
| Frame Size | D1n D5H D6H D3H D1H |
| Phase | (T) Three phase |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| Frame Size | D1n D5H D6H D3H D1H |
| Frame Size | D1n D5H D6H D3H D1H |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| Frame Size | D1n D5H D6H D3H D1H |
| Phase | (T) Three phase |
| RFI Hardware | (H) H-type (N) N-type |
| Frame Size | D1n D5H D6H D3H D1H |
| Phase | (T) Three phase |
| RFI Hardware | (H) H-type (N) N-type |
SPARE PARTS FC 101 SERIES
| /Frame Size | H13 |
| Series | (111) HVAC Basic – Cascade |
| /Frame Size | H13 |
| Series | (111) HVAC Basic – Cascade |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase | (T) Three phase |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase | (T) Three phase |
SPARE PARTS FC 322 SERIES
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
SPARE PARTS FC 360 SERIES
| Frame Size | J8 |
| Series | (360) 360 |
| Frame Size | J8 |
| Series | (360) 360 |
SPAREPARTS for FC-321
| /Frame Size | D2H |
| /Frame Size | D2H |








Reviews
There are no reviews yet.