Description
Air Baffle D1h frame
| Gross weight | 0.31 kg |
| Net weight | 0.31 kg |
| Volume | 0 l |
| EAN | 5710107599158 |
| Gross weight | 0.31 kg |
| Net weight | 0.31 kg |
| Volume | 0 l |
| EAN | 5710107599158 |
Mechanics
| Mechanics | Insulation foil |
| Mechanics | Insulation foil |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Frame Size | D1n D5H D6H D1H |
| Frame Size | D1n D5H D6H D1H |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| Frame Size | D1n D5H D6H D1H |
| Frame Size | D1n D5H D6H D1H |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| Frame Size | D1n D5H D6H D1H |
| Frame Size | D1n D5H D6H D1H |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| Frame Size | D5H D6H D1H |
| Frame Size | D5H D6H D1H |
SPARE PARTS FC 322 SERIES
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame Size | D5H D6H D1H |
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame Size | D5H D6H D1H |








Reviews
There are no reviews yet.