Description
Insulation Motor Terminals D2h/D4h
Insulation Motor Terminals D2h/D4h
| Gross weight | 0.75 kg |
| Net weight | 0.75 kg |
| Volume | 0 l |
| EAN | 5710107598977 |
| Gross weight | 0.75 kg |
| Net weight | 0.75 kg |
| Volume | 0 l |
| EAN | 5710107598977 |
Connections
| Connections | Connector motor |
| Connections | Connector motor |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Frame Size | D2n D7H D8H D4H D2H |
| Frame Size | D2n D7H D8H D4H D2H |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| Frame Size | D2n D7H D8H D4H D2H |
| Frame Size | D2n D7H D8H D4H D2H |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| DrivePro category | Recommended spare part Spare Part |
| Frame Size | D2n D7H D8H D4H D2H |
| DrivePro category | Recommended spare part Spare Part |
| Frame Size | D2n D7H D8H D4H D2H |
SPARE PARTS FC 101 SERIES
| /Frame Size | H14 |
| Series | (111) HVAC Basic – Cascade |
| /Frame Size | H14 |
| Series | (111) HVAC Basic – Cascade |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| Frame Size | D7H D8H D4H D2H |
| Frame Size | D7H D8H D4H D2H |
SPARE PARTS FC 322 SERIES
| Frame Size | D7H D8H D4H D2H |
| Frame Size | D7H D8H D4H D2H |
SPARE PARTS FC 360 SERIES
| Frame Size | J9 |
| Series | (360) 360 |
| Frame Size | J9 |
| Series | (360) 360 |
SPAREPARTS for FC-321
| /Frame Size | D4H D2H |
| /Frame Size | D4H D2H |








Reviews
There are no reviews yet.