Description
Door Vent Kit IP21/IP54
| Gross weight | 0.4 kg |
| Net weight | 0.277 kg |
| Volume | 4.694 dm3 |
| EAN | 5710107598922 |
| Gross weight | 0.4 kg |
| Net weight | 0.277 kg |
| Volume | 4.694 dm3 |
| EAN | 5710107598922 |
Mechanics
| Mechanics | Fan cowl |
| Mechanics | Fan cowl |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Frame Size | D1n D2n D7H D8H D5H D6H E2H D1H D2H E1H |
| Frame Size | D1n D2n D7H D8H D5H D6H E2H D1H D2H E1H |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| DrivePro category | Suitcase spare part Self-service spare part Spare Part |
| Frame Size | D1n D2n D7H D8H D5H D6H E2H D1H D2H E1H |
| DrivePro category | Suitcase spare part Self-service spare part Spare Part |
| Frame Size | D1n D2n D7H D8H D5H D6H E2H D1H D2H E1H |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| Frame Size | D1n D2n D7H D8H D5H D6H E2H D1H D2H E1H |
| Frame Size | D1n D2n D7H D8H D5H D6H E2H D1H D2H E1H |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| Frame Size | D7H D8H D5H D6H E2H D1H D2H E1H |
| Frame Size | D7H D8H D5H D6H E2H D1H D2H E1H |
SPARE PARTS FC 322 SERIES
| Frame Size | D7H D8H D5H D6H D1H D2H |
| Frame Size | D7H D8H D5H D6H D1H D2H |
SPARE PARTS FOR FREQUENCY CONVERTER
| Current rating | 480 A 206 A 245 A 588 A 385 A |
| Frame designation | FA02a |
| Product category | Frequency converter,air-cooled |
| Current rating | 480 A 206 A 245 A 588 A 385 A |
| Frame designation | FA02a |
| Product category | Frequency converter,air-cooled |
SPAREPARTS for FC-321
| /Frame Size | D4H D2H |
| /Mains Option | Mains Disconnect + Fuse |
| /Frame Size | D4H D2H |
| /Mains Option | Mains Disconnect + Fuse |








Reviews
There are no reviews yet.