Description
Cradle for LCP D1h/D3h enclosure
| Gross weight | 2 g |
| Net weight | 2 g |
| Volume | 0 l |
| EAN | 5710107598793 |
| Gross weight | 2 g |
| Net weight | 2 g |
| Volume | 0 l |
| EAN | 5710107598793 |
Mechanics
| Mechanics | Enclosure terminal cover |
| Mechanics | Enclosure terminal cover |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Frame Size | D1n D3H D1H |
| Frame Size | D1n D3H D1H |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| DrivePro category | Self-service spare part Spare Part |
| Frame Size | D1n D3H D1H |
| DrivePro category | Self-service spare part Spare Part |
| Frame Size | D1n D3H D1H |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| Frame Size | D1n D3H D1H |
| Frame Size | D1n D3H D1H |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| Frame Size | D3H D1H |
| Frame Size | D3H D1H |
SPARE PARTS FC 322 SERIES
| Frame Size | D3H D1H |
| Frame Size | D3H D1H |
SPAREPARTS for FC-321
| /Frame Size | D4H D2H |
| /Voltage | Three phase 380-500 VAC Three phase 200-240 VAC |
| /Frame Size | D4H D2H |
| /Voltage | Three phase 380-500 VAC Three phase 200-240 VAC |








Reviews
There are no reviews yet.