Description
Cable CT to Power PCA large AAF
| Gross weight | 1.5 kg |
| Net weight | 1.5 kg |
| Volume | 0 l |
| EAN | 5710107598755 |
| Gross weight | 1.5 kg |
| Net weight | 1.5 kg |
| Volume | 0 l |
| EAN | 5710107598755 |
Electro Mechanics
| Electro Mechanics | Control cable |
| Electro Mechanics | Control cable |
SPARE PARTS AAF SERIES
| Current Rating | (A400) 400Amp correction |
| Frame Size | (E1) E1-Frane |
| VLT Series | (006) 006 |
| Current Rating | (A400) 400Amp correction |
| Frame Size | (E1) E1-Frane |
| VLT Series | (006) 006 |








Reviews
There are no reviews yet.