Description
Current Scaling Card 5.91 Ohm 690V
| Gross weight | 0.05 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Volume | 1.267 dm3 |
| EAN | 5710107598601 |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Volume | 1.267 dm3 |
| EAN | 5710107598601 |
Printed Circuit Board (PCA)
| Printed Circuit Assemblies | Current scaling card |
| Printed Circuit Assemblies | Current scaling card |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| DrivePro category | Suitcase spare part Spare Part |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T7N110 T7N132 T7N90K |
| DrivePro category | Suitcase spare part Spare Part |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T7N110 T7N132 T7N90K |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T7N110 T7N132 T7N90K |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T7N110 T7N132 T7N90K |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T5N232 T7N55K T7N110 T7N90K |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T5N232 T7N55K T7N110 T7N90K |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T7N110 T7N132 T7N90K |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T7N110 T7N132 T7N90K |
SPARE PARTS FC 322 SERIES
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T7N132 T7N110 T7N90K |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T7N132 T7N110 T7N90K |
SPAREPARTS for FC-321
| /Frame Size | D3H D4H D1H |
| /Frame Size | D3H D4H D1H |







Reviews
There are no reviews yet.