Description
Current Scaling Card 5.00 Ohm 690V
| Gross weight | 0.05 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Volume | 1.062 dm3 |
| EAN | 5710107598595 |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Volume | 1.062 dm3 |
| EAN | 5710107598595 |
Printed Circuit Board (PCA)
| Printed Circuit Assemblies | Current scaling card |
| Printed Circuit Assemblies | Current scaling card |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T7N160 |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T7N160 |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| DrivePro category | Suitcase spare part Spare Part |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T7N160 |
| DrivePro category | Suitcase spare part Spare Part |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T7N160 |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T7N132 T7N165 |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T7N132 T7N165 |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T7N160 |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T7N160 |
SPARE PARTS FC 322 SERIES
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T7N160 |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T7N160 |








Reviews
There are no reviews yet.