Description
Circuit Breaker 320A small D1h power
| Gross weight | 0.123 kg |
| Net weight | 0.123 kg |
| Volume | 0.559 hl |
| Gross weight | 0.123 kg |
| Net weight | 0.123 kg |
| Volume | 0.559 hl |
Electro Mechanics
| Electro Mechanics | Switch |
| Electro Mechanics | Switch |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Frame Size | D5H D6H |
| Mains Option | (F) CirBreaker+Contactor+Fuse (H) CirBkr+Contact+Loadsh+Fuse (J) Circuit Breaker + Fuse (K) Cir Breaker+Loadsh+Fuse |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T7N160 T7N132 T7N110 T4N132 T4N110 T7N90K |
| Frame Size | D5H D6H |
| Mains Option | (F) CirBreaker+Contactor+Fuse (H) CirBkr+Contact+Loadsh+Fuse (J) Circuit Breaker + Fuse (K) Cir Breaker+Loadsh+Fuse |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T7N160 T7N132 T7N110 T4N132 T4N110 T7N90K |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| Frame Size | D5H D6H |
| Mains Option | (F) CirBreaker+Contactor+Fuse (H) CirBkr+Contact+Loadsh+Fuse (J) Circuit Breaker + Fuse (K) Cir Breaker+Loadsh+Fuse |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T7N160 T7N132 T7N110 T4N132 T4N110 T7N90K |
| Frame Size | D5H D6H |
| Mains Option | (F) CirBreaker+Contactor+Fuse (H) CirBkr+Contact+Loadsh+Fuse (J) Circuit Breaker + Fuse (K) Cir Breaker+Loadsh+Fuse |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T7N160 T7N132 T7N110 T4N132 T4N110 T7N90K |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| /Mains Option | (F) CirBreaker+Contactor+Fuse (H) CirBkr+Contact+Loadsh+Fuse (J) Circuit Breaker + Fuse (K) Cir Breaker+Loadsh+Fuse |
| DrivePro category | Suitcase spare part Spare Part |
| Frame Size | D5H D6H |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T2N55K T5N90K T2N45K T7N55K T5N110 T7N132 T7N110 T7N90K |
| /Mains Option | (F) CirBreaker+Contactor+Fuse (H) CirBkr+Contact+Loadsh+Fuse (J) Circuit Breaker + Fuse (K) Cir Breaker+Loadsh+Fuse |
| DrivePro category | Suitcase spare part Spare Part |
| Frame Size | D5H D6H |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T2N55K T5N90K T2N45K T7N55K T5N110 T7N132 T7N110 T7N90K |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| /Mains Option | (F) CirBreaker+Contactor+Fuse (H) CirBkr+Contact+Loadsh+Fuse (J) Circuit Breaker + Fuse (K) Cir Breaker+Loadsh+Fuse |
| Frame Size | D5H D6H |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T7N160 T7N110 T7N132 T4N110 T4N132 T7N90K |
| /Mains Option | (F) CirBreaker+Contactor+Fuse (H) CirBkr+Contact+Loadsh+Fuse (J) Circuit Breaker + Fuse (K) Cir Breaker+Loadsh+Fuse |
| Frame Size | D5H D6H |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T7N160 T7N110 T7N132 T4N110 T4N132 T7N90K |
SPARE PARTS FC 322 SERIES
| Frame Size | D5H D6H |
| Mains Option | (F) CirBreaker+Contactor+Fuse (H) CirBkr+Contact+Loadsh+Fuse (J) Circuit Breaker + Fuse (K) Cir Breaker+Loadsh+Fuse |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T7N160 T7N110 T7N132 T4N110 T4N132 T7N90K |
| Frame Size | D5H D6H |
| Mains Option | (F) CirBreaker+Contactor+Fuse (H) CirBkr+Contact+Loadsh+Fuse (J) Circuit Breaker + Fuse (K) Cir Breaker+Loadsh+Fuse |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T7N160 T7N110 T7N132 T4N110 T4N132 T7N90K |








Reviews
There are no reviews yet.