Description
Cable HI Inductor NTC+jumper small LHD
| Gross weight | 0.5 kg |
| Net weight | 0.5 kg |
| Volume | 0 l |
| Gross weight | 0.5 kg |
| Net weight | 0.5 kg |
| Volume | 0 l |
Electro Mechanics
| Electro Mechanics | Control cable |
| Electro Mechanics | Control cable |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Frame Size | D1n D2n E9 D13 |
| Phase | (T) Three phase |
| RFI Filter | LHD – AAF006 filter + A2 RFI LHD – AAF006 filter + A1 RFI |
| Frame Size | D1n D2n E9 D13 |
| Phase | (T) Three phase |
| RFI Filter | LHD – AAF006 filter + A2 RFI LHD – AAF006 filter + A1 RFI |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| Frame Size | D1n D2n E9 D13 |
| Phase | (T) Three phase |
| RFI Filter | LHD – AAF006 filter + A2 RFI LHD – AAF006 filter + A1 RFI |
| Frame Size | D1n D2n E9 D13 |
| Phase | (T) Three phase |
| RFI Filter | LHD – AAF006 filter + A2 RFI LHD – AAF006 filter + A1 RFI |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| Frame Size | D1n D2n E9 D13 |
| Phase | (T) Three phase |
| RFI Filter | LHD – AAF006 filter + A2 RFI LHD – AAF006 filter + A1 RFI |
| Frame Size | D1n D2n E9 D13 |
| Phase | (T) Three phase |
| RFI Filter | LHD – AAF006 filter + A2 RFI LHD – AAF006 filter + A1 RFI |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame Size | E9 D13 |
| Phase | (T) Three phase |
| RFI Filter | LHD – AAF006 filter + A2 RFI LHD – AAF006 filter + A1 RFI |
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame Size | E9 D13 |
| Phase | (T) Three phase |
| RFI Filter | LHD – AAF006 filter + A2 RFI LHD – AAF006 filter + A1 RFI |
SPARE PARTS FC 322 SERIES
| Frame Size | E9 D13 |
| Phase | (T) Three phase |
| RFI Filter | LHD – AAF006 filter + A2 RFI LHD – AAF006 filter + A1 RFI |
| Frame Size | E9 D13 |
| Phase | (T) Three phase |
| RFI Filter | LHD – AAF006 filter + A2 RFI LHD – AAF006 filter + A1 RFI |








Reviews
There are no reviews yet.