Description
DC Bus Indicator Board 500V
| Gross weight | 20 kg |
| Net weight | 20 kg |
| Volume | 0 l |
| Gross weight | 20 kg |
| Net weight | 20 kg |
| Volume | 0 l |
Printed Circuit Board (PCA)
| Printed Circuit Assemblies | Interface card |
| Printed Circuit Assemblies | Interface card |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame Size | F8 F9 F10 F12 F11 F13 F1 F18 F2 F17 F3 F4 |
| Mains Voltage | (4) 380 – 480 VAC |
| Phase | (T) Three phase |
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame Size | F8 F9 F10 F12 F11 F13 F1 F18 F2 F17 F3 F4 |
| Mains Voltage | (4) 380 – 480 VAC |
| Phase | (T) Three phase |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| Frame Size | F10 F12 F11 F14 F13 F1 F15 F18 F2 F17 F3 F4 F8 F9 |
| Mains Voltage | (4) 380 – 480 VAC |
| Phase | (T) Three phase |
| Frame Size | F10 F12 F11 F14 F13 F1 F15 F18 F2 F17 F3 F4 F8 F9 |
| Mains Voltage | (4) 380 – 480 VAC |
| Phase | (T) Three phase |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| Frame Size | F10 F12 F11 F14 F13 F16 F1 F15 F18 F2 F17 F3 F4 F8 F9 |
| Mains Voltage | (5) 380 – 500 VAC |
| Phase | (T) Three phase |
| Frame Size | F10 F12 F11 F14 F13 F16 F1 F15 F18 F2 F17 F3 F4 F8 F9 |
| Mains Voltage | (5) 380 – 500 VAC |
| Phase | (T) Three phase |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| Frame Size | F8 F9 F10 F12 F11 F13 F1 F2 F18 F3 F17 F4 |
| Mains Voltage | (4) 380 – 480 VAC |
| Phase | (T) Three phase |
| Frame Size | F8 F9 F10 F12 F11 F13 F1 F2 F18 F3 F17 F4 |
| Mains Voltage | (4) 380 – 480 VAC |
| Phase | (T) Three phase |








Reviews
There are no reviews yet.