Description
Cover DC Link Coil Large Dh Frame
Cover DC Link Coil Large Dh Frame
| Gross weight | 1.5 kg |
| Net weight | 1.5 kg |
| Volume | 0 l |
| Gross weight | 1.5 kg |
| Net weight | 1.5 kg |
| Volume | 0 l |
Mechanics
| Mechanics | Enclosure terminal cover |
| Mechanics | Enclosure terminal cover |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Frame Size | D2n D7H D8H D4H D2H |
| Frame Size | D2n D7H D8H D4H D2H |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| Frame Size | D2n D7H D8H D4H D2H |
| Frame Size | D2n D7H D8H D4H D2H |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| Frame Size | D2n D7H D8H D4H D2H |
| RFI Hardware | (H) H-type (N) N-type |
| Frame Size | D2n D7H D8H D4H D2H |
| RFI Hardware | (H) H-type (N) N-type |
SPARE PARTS FC 101 SERIES
| /Frame Size | H14 |
| Series | (111) HVAC Basic – Cascade |
| /Frame Size | H14 |
| Series | (111) HVAC Basic – Cascade |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| DrivePro category | Self-service spare part Spare Part |
| Frame Size | D7H D8H D4H D2H |
| DrivePro category | Self-service spare part Spare Part |
| Frame Size | D7H D8H D4H D2H |
SPARE PARTS FC 322 SERIES
| Frame Size | D7H D8H D4H D2H |
| Frame Size | D7H D8H D4H D2H |
SPARE PARTS FC 360 SERIES
| Frame Size | J9 |
| Series | (360) 360 |
| Frame Size | J9 |
| Series | (360) 360 |
SPAREPARTS for FC-321
| /Frame Size | D4H D2H |
| /Frame Size | D4H D2H |








Reviews
There are no reviews yet.