Description
Cable Connection Cabinet D1h Frame
| Gross weight | 66 kg |
| Net weight | 26 kg |
| Volume | 0 l |
| Gross weight | 66 kg |
| Net weight | 26 kg |
| Volume | 0 l |
Options
| Options | General |
| Options | General |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Frame Size | D5H D6H D1H |
| Mains Option | (T) Cable Connection Cabinet (W) Cable Conn. Cabinet + Fuse |
| Frame Size | D5H D6H D1H |
| Mains Option | (T) Cable Connection Cabinet (W) Cable Conn. Cabinet + Fuse |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| DrivePro category | Self-service spare part Spare Part |
| Frame Size | D5H D6H D1H |
| Mains Option | (T) Cable Connection Cabinet (W) Cable Conn. Cabinet + Fuse |
| DrivePro category | Self-service spare part Spare Part |
| Frame Size | D5H D6H D1H |
| Mains Option | (T) Cable Connection Cabinet (W) Cable Conn. Cabinet + Fuse |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| /Mains Option | (T) Cable Connection Cabinet (W) Cable Conn. Cabinet + Fuse |
| Frame Size | D5H D6H D1H |
| /Mains Option | (T) Cable Connection Cabinet (W) Cable Conn. Cabinet + Fuse |
| Frame Size | D5H D6H D1H |








Reviews
There are no reviews yet.