Description
AF-6h, Current Scaling 132kW 460V, LD
| Gross weight | 0.123 kg |
| Net weight | 0.123 kg |
| Volume | 0 l |
| Gross weight | 0.123 kg |
| Net weight | 0.123 kg |
| Volume | 0 l |
Printed Circuit Board (PCA)
| Printed Circuit Assemblies | Current scaling card |
| Printed Circuit Assemblies | Current scaling card |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T4N132 |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T4N132 |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T4N132 |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T4N132 |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T5N110 |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T5N110 |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T4N132 |
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T4N132 |
SPARE PARTS FC 322 SERIES
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T4N132 |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T4N132 |








Reviews
There are no reviews yet.