Description
500A Current Sensor Retrofit Kit E-frame
500A Current Sensor Retrofit Kit E-frame
| Gross weight | 1.5 kg |
| Net weight | 1.33 kg |
| Volume | 0.078 hl |
| EAN | 5710108395827 |
| Gross weight | 1.5 kg |
| Net weight | 1.33 kg |
| Volume | 0.078 hl |
| EAN | 5710108395827 |
Electro Mechanics
| Electro Mechanics | Sensors current |
| Electro Mechanics | Sensors current |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| DrivePro category | Spare Part |
| Phase+Mains+Power | T7P450 T7P560 T7P500 T4P315 |
| DrivePro category | Spare Part |
| Phase+Mains+Power | T7P450 T7P560 T7P500 T4P315 |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| Phase+Mains+Power | T7P560 T7P450 T7P500 T4P315 |
| Phase+Mains+Power | T7P560 T7P450 T7P500 T4P315 |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| Phase+Mains+Power | T7P400 T7P355 T5P250 T7P500 |
| Phase+Mains+Power | T7P400 T7P355 T5P250 T7P500 |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| Phase+Mains+Power | T7P560 T7P450 T7P500 T4P315 |
| Phase+Mains+Power | T7P560 T7P450 T7P500 T4P315 |







Reviews
There are no reviews yet.