Description
Loadshare Retrofit Kit for D3h Frame
| Gross weight | 4.64 kg |
| Net weight | 4.2 kg |
| Volume | 0 l |
| Gross weight | 4.64 kg |
| Net weight | 4.2 kg |
| Volume | 0 l |
Electro Mechanics
| Electro Mechanics | Sensors current |
| Electro Mechanics | Sensors current |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Phase+Mains+Power | T7N75K T7N160 T4N160 T7N132 T7N110 T4N132 T4N110 T7N90K |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T7N160 T4N160 T7N132 T7N110 T4N132 T4N110 T7N90K |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| DrivePro category | Spare Part |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T7N160 T4N160 T7N110 T7N132 T4N110 T4N132 T7N90K |
| DrivePro category | Spare Part |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T7N160 T4N160 T7N110 T7N132 T4N110 T4N132 T7N90K |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| Phase+Mains+Power | T7N75K T2N55K T5N90K T2N45K T7N55K T5N132 T5N110 T7N132 T7N110 T7N90K |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T2N55K T5N90K T2N45K T7N55K T5N132 T5N110 T7N132 T7N110 T7N90K |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| Phase+Mains+Power | T7N75K T7N160 T4N160 T7N132 T7N110 T4N132 T4N110 T7N90K |
| Phase+Mains+Power | T7N75K T7N160 T4N160 T7N132 T7N110 T4N132 T4N110 T7N90K |
SPAREPARTS for FC-321
| /Frame Size | D3H |
| /Frame Size | D3H |








Reviews
There are no reviews yet.