Description
Wire assy NTC-inrush CBL9 Fx09
Wire harness, inrush-IGBT temperature sensor Fx09
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Volume | 2.052 l |
| EAN | 5715253143576 |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Volume | 2.052 l |
| EAN | 5715253143576 |
Electro Mechanics
| Electro Mechanics | Control cable |
| Electro Mechanics | Control cable |
SPARE PARTS FOR FREQUENCY CONVERTER
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame designation | FA09 FB09a FB09c FK09c FK09a |
| Product category | Frequency converter,air-cooled |
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame designation | FA09 FB09a FB09c FK09c FK09a |
| Product category | Frequency converter,air-cooled |








Reviews
There are no reviews yet.