Description
Disconnect handle rod FK/FB10
Disconnect handle & 12×180 mm shaft
| Gross weight | 0.45 kg |
| Net weight | 0.35 kg |
| Volume | 2.052 l |
| EAN | 5715253143354 |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Net weight | 0.35 kg |
| Volume | 2.052 l |
| EAN | 5715253143354 |
Electro Mechanics
| Electro Mechanics | Switch |
| Electro Mechanics | Switch |
SPARE PARTS FOR FREQUENCY CONVERTER
| DrivePro category | Suitcase spare part Recommended spare part Self-service spare part Spare Part |
| Frame designation | FK10a FB10C FK10c FB10a |
| Product category | Frequency converter,air-cooled |
| DrivePro category | Suitcase spare part Recommended spare part Self-service spare part Spare Part |
| Frame designation | FK10a FB10C FK10c FB10a |
| Product category | Frequency converter,air-cooled |








Reviews
There are no reviews yet.