Description
Wire assy PwrBrd-HF relay CBL6A Fx11-12
Wire harness, power board to HF relay Fx11-12
| Gross weight | 0.17 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Volume | 4.536 l |
| EAN | 5715253158242 |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Volume | 4.536 l |
| EAN | 5715253158242 |
Electro Mechanics
| Electro Mechanics | Cable |
| Electro Mechanics | Cable |
SPARE PARTS FOR FREQUENCY CONVERTER
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame designation | FK11 FK12 FA11 FA12 FB11 FB12 |
| Product category | Frequency converter,air-cooled |
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame designation | FK11 FK12 FA11 FA12 FB11 FB12 |
| Product category | Frequency converter,air-cooled |







Reviews
There are no reviews yet.