Description
Wire assy PwrBrd-RFI relay CBL6B Fx09-10
Wire harness, power board to RFI relay Fx09-10
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Volume | 2.052 l |
| EAN | 5715253143422 |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Volume | 2.052 l |
| EAN | 5715253143422 |
Electro Mechanics
| Electro Mechanics | Cable |
| Electro Mechanics | Cable |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| DrivePro category | Spare Part |
| DrivePro category | Spare Part |
SPARE PARTS FOR FREQUENCY CONVERTER
| Frame designation | FK10a FB10C FK10c FA09 FB09a FB09c FK09c FA10 FK09a FB10a |
| Product category | Frequency converter,air-cooled |
| Frame designation | FK10a FB10C FK10c FA09 FB09a FB09c FK09c FA10 FK09a FB10a |
| Product category | Frequency converter,air-cooled |








Reviews
There are no reviews yet.