Description
Inductor bus 87UH
Used on F frame units (F1/F2/F3/F4/F18) produced in week 35, 2015 or
later.
| Gross weight | 0.123 kg |
| Net weight | 0.123 kg |
| Volume | 0 l |
| Gross weight | 0.123 kg |
| Net weight | 0.123 kg |
| Volume | 0 l |
Electro Mechanics
| Electro Mechanics | Inductor/coil bus |
| Electro Mechanics | Inductor/coil bus |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Frame Size | F1 F2 F18 F3 F4 |
| Phase | (T) Three phase |
| Frame Size | F1 F2 F18 F3 F4 |
| Phase | (T) Three phase |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| Frame Size | F1 F2 F18 F3 F4 |
| Phase | (T) Three phase |
| Frame Size | F1 F2 F18 F3 F4 |
| Phase | (T) Three phase |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| Frame Size | F1 F2 F18 F3 F4 |
| Phase | (T) Three phase |
| Frame Size | F1 F2 F18 F3 F4 |
| Phase | (T) Three phase |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame Size | F1 F2 F18 F3 F4 |
| Phase | (T) Three phase |
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame Size | F1 F2 F18 F3 F4 |
| Phase | (T) Three phase |
SPARE PARTS FC 322 SERIES
| Frame Size | F1 F18 F2 F3 F4 |
| Frame Size | F1 F18 F2 F3 F4 |








Reviews
There are no reviews yet.