Description
inductor,50 uH
| Gross weight | 59 kg |
| Net weight | 54 kg |
| Volume | 0 l |
| Gross weight | 59 kg |
| Net weight | 54 kg |
| Volume | 0 l |
Electro Mechanics
| Electro Mechanics | Inductor/coil DC |
| Electro Mechanics | Inductor/coil DC |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Frame Size | E3H E1H |
| Mains Voltage | (7) 525 – 690 VAC * |
| Phase | (T) Three phase |
| Power Rating | (N630) 630 KW / 900 HP (N560) 560 KW / 750 HP |
| Frame Size | E3H E1H |
| Mains Voltage | (7) 525 – 690 VAC * |
| Phase | (T) Three phase |
| Power Rating | (N630) 630 KW / 900 HP (N560) 560 KW / 750 HP |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| Frame Size | E3H E1H |
| Mains Voltage | (7) 525 – 690 VAC * |
| Phase | (T) Three phase |
| Power Rating | (N630) 630 KW / 900 HP (N560) 560 KW / 750 HP |
| Frame Size | E3H E1H |
| Mains Voltage | (7) 525 – 690 VAC * |
| Phase | (T) Three phase |
| Power Rating | (N630) 630 KW / 900 HP (N560) 560 KW / 750 HP |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| DrivePro category | Suitcase spare part Spare Part |
| Frame Size | E3H E1H |
| Mains Voltage | (7) 525 – 690 VAC * |
| Phase | (T) Three phase |
| Power Rating | (N500) 500 KW / 650 HP (N560) 560 KW / 750 HP |
| DrivePro category | Suitcase spare part Spare Part |
| Frame Size | E3H E1H |
| Mains Voltage | (7) 525 – 690 VAC * |
| Phase | (T) Three phase |
| Power Rating | (N500) 500 KW / 650 HP (N560) 560 KW / 750 HP |








Reviews
There are no reviews yet.