Description
Resistor 3.6ohm 800W heatsink mount
| Gross weight | 0.123 kg |
| Net weight | 0.1 kg |
| Volume | 2.287 dm3 |
| EAN | 5710107586936 |
| Gross weight | 0.123 kg |
| Net weight | 0.1 kg |
| Volume | 2.287 dm3 |
| EAN | 5710107586936 |
Electro Mechanics
| Electro Mechanics | Resistor SCR snubber |
| Electro Mechanics | Resistor SCR snubber |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Frame Size | E7 E9 |
| RFI Hardware | (L) L-type (N) N-type |
| Frame Size | E7 E9 |
| RFI Hardware | (L) L-type (N) N-type |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| Frame Size | E7 E9 |
| RFI Hardware | (L) L-type (N) N-type |
| Frame Size | E7 E9 |
| RFI Hardware | (L) L-type (N) N-type |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame Size | E7 E9 |
| RFI Hardware | (L) L-type (N) N-type |
| DrivePro category | Spare Part |
| Frame Size | E7 E9 |
| RFI Hardware | (L) L-type (N) N-type |
SPARE PARTS AAF SERIES
| Current Rating | (A250) 250Amp correction (A310) 310Amp correction |
| Current Rating | (A250) 250Amp correction (A310) 310Amp correction |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| Frame Size | E7 E9 |
| RFI Filter | LHD – AAF006 filter + A2 RFI LHD – AAF006 filter + A1 RFI (L2) LHD + Class A2 RFI (L4) LHD + Class A1 RFI |
| Frame Size | E7 E9 |
| RFI Filter | LHD – AAF006 filter + A2 RFI LHD – AAF006 filter + A1 RFI (L2) LHD + Class A2 RFI (L4) LHD + Class A1 RFI |








Reviews
There are no reviews yet.