Description
Power Card NO 110kW 380-480V
| Gross weight | 1.1 kg |
| Net weight | 0.2 kg |
| Volume | 13.365 l |
| EAN | 5710107601240 |
| Gross weight | 1.1 kg |
| Net weight | 0.2 kg |
| Volume | 13.365 l |
| EAN | 5710107601240 |
Printed Circuit Board (PCA)
| Printed Circuit Assemblies | Power card |
| Printed Circuit Assemblies | Power card |
SPARE PARTS FC 100 SERIES
| Coating PCB | (C) Coated PCB (X) Not Coated PCB |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T4N110 |
| Coating PCB | (C) Coated PCB (X) Not Coated PCB |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T4N110 |
SPARE PARTS FC 200 SERIES
| Coating PCB | (C) Coated PCB (X) Not Coated PCB |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T4N110 |
| Coating PCB | (C) Coated PCB (X) Not Coated PCB |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Phase+Mains+Power | T4N110 |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| DrivePro category | Suitcase spare part Recommended spare part Spare Part |
| DrivePro category | Suitcase spare part Recommended spare part Spare Part |
SPARE PARTS FC 103 SERIES
| /Coating PCB | Coated PCB Not coated PCB |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Mains Voltage | (4) 380 – 480 VAC |
| Power Rating | (N110) 110 KW / 150 HP |
| /Coating PCB | Coated PCB Not coated PCB |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Mains Voltage | (4) 380 – 480 VAC |
| Power Rating | (N110) 110 KW / 150 HP |
SPARE PARTS FC 322 SERIES
| Coating PCB | (C) Coated PCB (X) Not Coated PCB |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Mains Voltage | (4) 380 – 480 VAC |
| Power Rating | (N110) 110 KW / 150 HP |
| Coating PCB | (C) Coated PCB (X) Not Coated PCB |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Mains Voltage | (4) 380 – 480 VAC |
| Power Rating | (N110) 110 KW / 150 HP |








Reviews
There are no reviews yet.