Description
Power Card NO 160kW 380-500V
| Gross weight | 2 g |
| Net weight | 2 g |
| Volume | 13.365 l |
| EAN | 5710107601165 |
| Gross weight | 2 g |
| Net weight | 2 g |
| Volume | 13.365 l |
| EAN | 5710107601165 |
Printed Circuit Board (PCA)
| Printed Circuit Assemblies | Power card |
| Printed Circuit Assemblies | Power card |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| /Coating PCB | (C) Coated PCB (X) Not coated PCB |
| DrivePro category | Suitcase spare part Recommended spare part Spare Part |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Mains Voltage | (5) 380 – 500 VAC |
| Power Rating | (N132) 132 KW / 200 HP |
| /Coating PCB | (C) Coated PCB (X) Not coated PCB |
| DrivePro category | Suitcase spare part Recommended spare part Spare Part |
| Frame Size | D5H D6H D3H D1H |
| Mains Voltage | (5) 380 – 500 VAC |
| Power Rating | (N132) 132 KW / 200 HP |
SPAREPARTS for FC-321
| /Power Rating | (N110) 110 KW / 150 HP |
| /Voltage | Three phase 380-500 VAC |
| /Power Rating | (N110) 110 KW / 150 HP |
| /Voltage | Three phase 380-500 VAC |







Reviews
There are no reviews yet.