Description
Power Card NO 200kW 380-500V
| Gross weight | 1.09 kg |
| Net weight | 0.39 kg |
| Volume | 14.4 l |
| EAN | 5710107601158 |
| Gross weight | 1.09 kg |
| Net weight | 0.39 kg |
| Volume | 14.4 l |
| EAN | 5710107601158 |
Printed Circuit Board (PCA)
| Printed Circuit Assemblies | Power card |
| Printed Circuit Assemblies | Power card |
SPARE PARTS FC 300 SERIES
| /Coating PCB | (C) Coated PCB (X) Not coated PCB |
| DrivePro category | Suitcase spare part Recommended spare part Spare Part |
| Frame Size | D7H D8H D4H D2H |
| Mains Voltage | (5) 380 – 500 VAC |
| Power Rating | (N160) 160 KW / 250 HP |
| /Coating PCB | (C) Coated PCB (X) Not coated PCB |
| DrivePro category | Suitcase spare part Recommended spare part Spare Part |
| Frame Size | D7H D8H D4H D2H |
| Mains Voltage | (5) 380 – 500 VAC |
| Power Rating | (N160) 160 KW / 250 HP |








Reviews
There are no reviews yet.